شرایط استفاده از خدمات سامانه


Email2SMS.ir سامانه‌ای جهت دریافت و ارسال ایمیل از طریق پیامک می‌باشد. دسترسی و استفاده شما از این وب‌سایت مشروط به پذیرش قوانین ذکر شده است:
شما با استفاده از خدمات سامانه Email2SMS بدون هیچ‌گونه محدودیت و شرطی "قوانین استفاده از وب‌سایت" را پذیرفته‌اید.
در صورت عدم موافقت با "قوانین استفاده از خدمات سامانه" لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

قوانین استفاده از خدمات سامانه
• این سامانه تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود، درصورت هرگونه سوءاستفاده از خدمات این سامانه، مسولیت و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر خواهد بود و Email2SMS.ir هیچ‌گونه مسولیتی در این زمینه نمی‌پذیرد.
• شما با استفاده از خدمات این سامانه به Email2SMS.ir اجازه می‌دهید تا برای شما پیامک ارسال کند؛ زمان ارسال شدن پیامک‌ها طبق تنظیمات حساب کاربریتان خواهد بود و Email2SMS.ir هیچ‌گونه تغییری بر تنظیمات حساب کاربری شما اعمال نخواهد کرد و این تنظیمات توسط شما اعمال خواهند شد. بنابراین Email2SMS.ir هیچ‌گونه مسولیتی نسبت به ارسال پیامک دیرهنگام و یا بدموقع را نمی‌پذیرد.
• Email2SMS.ir هیج‌گونه مسولیتی نسبت به محتوای ایمیل‌های دریافت شده و یا ارسال شده از طریق پیامک قبول نمی‌کند و این مسولیت بر عهده کاربر خواهد بود.
• Email2SMS.ir تلاش خواهد کرد تا خدمات این سامانه را به بهترین نحو ممکن ارائه دهد اما در صورت ارسال نشدن پیامک و یا ایمیل و یا ارسال شدن پیامک و یا ایمیل با تاخیر، Email2SMS.ir هیچ‌گونه مسولیتی را نمی‌پذیرد.
• Email2SMS.ir می‌تواند در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر، حساب کاربری وی را در صورت لزوم بدون اطلاع قبلی مسدود سازد.
• مسولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری و کلمه عبور مربوط به حساب کاربری بر عهده کاربران بوده و Email2SMS.ir هیچ‌گونه مسولیتی در قبال آنها نمی‌پذیرد.
• Email2SMS.ir مى تواند با به روز کردن قوانین استفاده از خدمات وب‌سایت، در هر زمان این "قوانین" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.


بازگشت به صفحه اصلی