bye
دوستان و همراهان همیشگی
سلام؛

ما کارمون رو در سال 1390 شروع کردیم و با استقبال خوب کاربران مواجه شدیم، در جشنواره وب ایران سال 1391 در گروه ابزار وب مقام اول رو کسب کردیم، در رسانه های داخلی (روزنامه دنیای اقتصاد، روزنامه ایران) و خارجی مورد توجه قرار گرفتیم و در طول این مسیر تجارب ارزشمندی از ارتباط با کاربرانمون کسب کردیم که ما رو هر روز بیشتر از روز قبل خوشحال میکرد.
اما به مرور زمان با افزایش سرعت اینترنت اپراتورهای تلفن همراه کم کم آمار استفاده از سرویس ما پایین اومد تا جاییکه امروز ادامه این مسیر برای ما غیر ممکن شده و مجبور به متوقف کردن خدمات این سامانه هستیم.

کاربرانی که مهلت استفاده از سرویسشون هنوز باقیمونده تا پایان مهلت اعتبارشون در خدمتشون خواهیم بود اما امکان ثبت نام کاربران جدید و یا شارژ مجدد اعتبار حساب کاربری برای همیشه غیرفعال شده.
همچنین اگر مهلت اعتبار حساب کاربریتون تموم شده و اعتبار پیامک باقیمونده ای دارید، از طریق صفحه درخواست پشتیبانی میتونید میزان وجه پرداختیتون که همچنان استفاده نکردید رو دریافت کنید.

* در ضمن امکان پیاده سازی خدمات این سامانه به صورت اختصاصی برای شرکت ها و اشخاص وجود دارد، در صورت نیاز از طریق صفحه تماس با ما درخواست خودتون رو ارسال کنید.

ممنون از اینکه همراه ما بودید.
بهزاد خوشدوز
شرکت توسعه تجارت الکترونیک آتی خوش